logom
REİS SHOP BAYİLERİ VE REİS SERVİSLER SEYHAN OTEL'DE BULUŞTU

ReisMakina Hediye
Reis Makina, 21 Mayıs'ta Adana'da Bölge Toplantısı düzenledi. Bölgede yer alan Reis Shopların ve Reis Servislerin yoğun katılımı, programın oldukça verimli geçmesine katkı sağladı. Toplantıda yemek ikramıyla birlikte yeni marka ve ürünlere ait barkavizyon gösterimi yapıldı. Özellikle Rain Pump Dalgıç Pompaları’nın ve Soudal Silikon-PU Köpük Ürünleri’nin yeni markalar  olarak sunulduğu programda, Makita, Knipex ve Kama By Reis gibi önemli markaların yeni ürünleri tanıtıldı.

adana10-1

adana11-1

Reis Makina Genel Müdürü Dr. Selim Temurci yaptığı konuşmasında yeni markalar ve ürünlerle Reis Makina’ nın yoluna çok daha güçlü biçimde devam ettiğini, bayilerle yılları bulan dostluk ortamının ve karşılıklı diyaloğun daha da pekiştirilerek sürdürüleceğini vurguladı. Sektördeki satışların operasyonel maliyetlerin de göz önünde bulundurularak yapılması gerektiğini ifade eden Dr. Temurci, karsız yapılan satışların bayileri zora sokabileceğini söyledi. Reis Shop Projesinin getirilerinin önemli olduğunu da anlatan Temurci, ‘Geleceğe müşteri memnuniyetini gözeterek daha umutlu bakabiliriz’ dedi.

adana1-1

Programa büyük oranda katılım gösteren Reis Shop Bayileri ve Reis Servisler, böyle etkinlikler organize ettiği için Reis Makina’ya teşekkür ettiler.Bayiler ayrıca program öncesindeki günlerde Reis Makina’ nın yöneticilerinin kendilerini ziyaret etmesinden oldukça memnun kaldıklarını ifade ettiler.

adana2-1

adana13-1

adama3-1

adana4-1

adana5-1

Yaklaşık üç saat süren Bayi Toplantısı çıkışında Reis Shop Bayileri ve Reis Servisler Seyhan Otel’den hediyelerle uğurlandılar. Bu tip programların devam edeceğini belirten Reis Makina Satış ve Pazarlama Direktörü Adnan Okudan, bayilerinin memnuniyetinin kendilerinin de mutluluğu olduğunu vurguladı.

adana8-1

adana9-1

 
 
Haberler Makaleler EditördenKünye Firma Kartvizitleri İletişim