logom
Yeni bir sayımızla birlikteyiz...

Yapı-Yorum Bültenimizin yeni sayısıyla birlikteyiz. Önceki sayılarımıza gösterdiğiniz ilgi bizleri oldukça heyecanlandırdı. Sektörümüzün önemli bir kısmına ulaşan bültenimizle sizlerin gündemini öne çıkarmak temel gayemiz.

2013 yılının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde, 2014 yılının daha iyimser bir havada geçmesi ümidini taşıyoruz. Geçtiğimiz yıl tüm işletmeler için zorlu bir yıl oldu. Dünya genelinde ekonomilerin güçlü büyüme trendleri göstermediği ve Ortadoğu ile Kuzey Afrika ülkelerinde meydana gelen olumsuz gelişmeler nedeniyle firmalar ihtiyatı elden bırakmıyor. Türkiye özelinde; yeni yatırımların itici gücünün yıl sonunda büyüme oranlarına pozitif yansıyacağını bekliyoruz. Tabii ki istikrar, her işletmenin önemli kar dinamiği.

Bu süreçte Yapı-Yorum Bülteni olarak firmaların tanıtımına katkı sağlama konusunda karar aldık. Bültenimizin ulaştığı işletmeler mail ortamında ya da posta yoluyla bize kartvizitlerini göndermeleri durumunda, ücretsiz olarak web sitemizde kartvizitlerini yayınlayacağız.

Sektörde 20.000 ilgiliye ulaşan Yapı-Yorum Bülteni her geçen gün güçlenerek yoluna devam ediyor. Sizlerin de desteğiyle bu çalışma “Kalite'nin Yapı Merkezi”ne dönüşecek.

“Türkiye'nin Yapı Merkezi” vizyonuyla hemen hemen her ilimizde bulunan Reis Shop Bayileri'ne dijital ortamda gönderdiğimiz e-bültenimizi, iletişim bilgilerinden bize ulaşan okurlarımıza da e-bülten olarak gönderiyoruz. Hedefimiz sektörde herkese bültenimizin ulaşmasıdır.

Önümüzdeki ayların sektöre bereketli kazançlar getirmesini ümit eder, okurlarımıza sağlıklı, huzur dolu günler dilerim.


Yavuz Kurt
Reis Makina Destek Hizmetleri ve İletişim Direktörü


 
 
Haberler Makaleler EditördenKünye Firma Kartvizitleri İletişim