logom
Reis Akademi Aralık Ayı Son Kullanıcı Ziyaretleri

 Reis Akademi bünyesinde yer alan REİS AKADEMİ EĞİTİM VE TANITIM EKİBİ, son kullanıcılara yönelik eğitim ve tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

Bu ayki durakları; İstanbul Anadolu Yakası’nda 57 firma,  Avrupa Yakası’nda 14 firma, Bursa’da 33 firmave Kırklareli’nde 10 firma oldu. Bu ziyaretlerin bir kısmı demo etkinlikleri, büyük bir kısmı da katalog dağıtımı ve gelecek yılki çalışmalarda kullanılmak üzere yetkili personellere ait iletişim bilgileri toplama amaçlı olarak gerçekleştirildi.

Bu ziyaret ettiğimiz İllerde, özellikle belediyelerin reklam tabelaları vergilendirme birimlerini ziyaret ederek, Leica D810 ve S910 cihazlarımızın da tanıtımını yapıyoruz.

Ekibimiz bu ziyaretlerinde,  tanıtım aracımızda yer alan ürünleritanıttı. Genellikle fabrikaların bakım ve montaj ekipleri tarafından ziyaret edilen tanıtım aracımızdaki ürünlerden özellikle talep eden yetkililere, ürünlerle ilgili uygulama imkanı da sağlandı.

Firmamız yeni bir proje olarak; Türkiye genelindeki tüm büyük BELEDİYE, PLAZA, AVM, KOLEJ, ÜNİVERSİTE, HASTAHANE VE GÖSTERİ MERKEZLERİ İLE STADYUM’ları kapsayan bir çalışmayı da başlatmıştır. Bu kapsamda, adı geçen yapıların teknik müdürlüklerine ziyaretler gerçekleştirilmektedir.

                                                                              *             *             *

Yukarıda genel bilgilerini verdiğimiz tarzda, sizlerden de gelebilecek talepler doğrultusunda, firmanız adına; son kullanıcı tanıtım etkinlikleri düzenlemeye hazırız.

                                                                              *             *             *

Yeni tanıtım aracımız fonksiyonel ve dikkat çekici iç ve dış düzenlemeleri ile başta Makita ve Makita Aksesuar Çeşitleri olmak üzere;Leica, BMI, Knipex, Gison, BeA, Turcoboor, Virax, Weller, Uni-T, Proxxon, MEA, MaxSafety,  Kipor ve Cora markalarına ait çeşitli ürünleri içermektedir.

Tanıtım aracımızın haricinde, halihazırda aktif durumda bulunan teşhir salonumuz ile siz değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımıza, planlı ve organize tanıtım etkinlikleri de düzenlenmeye devam ediyoruz.

Amacımız; siz değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımızın ürünlerimiz ile ilgili bilgi düzeylerinin arttırılması, tüm yıla yayılan bir fuar aktivitesi gibi çalışılarak etkin tanıtım çalışmaları gerçekleştirilmesidir.

Hedefimiz; tüm Türkiye genelinde ihtiyaç duyulan yerlerde ve ihtiyaç duyulan zamanlarda sizlere destek verebilmektir. Lütfen taleplerinizi bize iletiniz.

Güç kaynağımız; siz değerli bayilerimizin ve son kullanıcılarımızın, ürünlerimize gösterdiği ilgi ve güvendir.

Reis Akademi Eğitim ve Tanıtım Ekibimiz, gelecek aylarda da çalışmalarına devam edecektir.

 
 
Haberler Makaleler EditördenKünye Firma Kartvizitleri İletişim