logom
Reis Akademi Tanıtım Ekibi Ocak-Şubat Ayı Ziyaretleri

 REİS AKADEMİ EĞİTİM VE TANITIM EKİBİ, Türkiye genelinde faaliyet gösteren Reis Shop bayilerimizi ziyaret etmeye devam ediyor.

Ocak ve Şubat aylarında; İstanbul, Kocaeli, Bursa, Tekirdağ, Kırklareli, Yalova ve Bolu  İllerimiz’deki  çeşitli Reis Shop’lar bayilerimiz oldu.

Ekibimiz bu ziyaretlerinde; bazı bayilerimizde teşhir düzenlemeleri gerçekleştirdi.  Akabinde yeni tanıtım aracımızdaki ürünleri hem bayi personellerine hem de o sırada mağazalarda bulunan ziyaretçilere tanıtma imkanı bulan ekibimiz, bayilerimiz ile genel piyasa değerlendirmeleri, karşılıklı işbirliğinin geliştirilmesi için yapılması gerekenler üzerine de görüşmeler gerçekleştirdi. Bayilerimizin satış personellerine eğitim programları düzenlenmesi de diğer bir önemli konu olarak ele alındı.

                                                                              *             *             *

Yeni tanıtım aracımız fonksiyonel ve dikkat çekici iç ve dış düzenlemeleri ile başta Makita ve Makita Aksesuar Çeşitleri olmak üzere;Leica, BMI, Knipex, Gison, BeA, Turcoboor, Virax, Weller, Uni-T, Proxxon, MEA, MaxSafety,  Kipor ve Cora markalarına ait çeşitli ürünleri içermektedir.

Tanıtım aracımızın haricinde, halihazırda aktif durumda bulunan teşhir salonumuz ile siz değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımıza, planlı ve organize tanıtım etkinlikleri de düzenlenmeye devam ediyoruz.

Amacımız; siz değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımızın ürünlerimiz ile ilgili bilgi düzeylerinin arttırılması, tüm yıla yayılan bir fuar aktivitesi gibi çalışılarak etkin tanıtım çalışmaları gerçekleştirilmesidir.

Hedefimiz; tüm Türkiye genelinde ihtiyaç duyulan yerlerde ve ihtiyaç duyulan zamanlarda sizlere destek verebilmektir. Lütfen taleplerinizi bize iletiniz.

Güç kaynağımız; siz değerli bayilerimizin ve son kullanıcılarımızın, ürünlerimize gösterdiği ilgi ve güvendir.

Reis Akademi Eğitim ve Tanıtım Ekibimiz, gelecek aylarda da çalışmalarına devam edecektir.

 

 
 
Haberler Makaleler EditördenKünye Firma Kartvizitleri İletişim