logom
Reis Akademi Ocak-Şubat Ayı Son Kullanıcı Ziyaretleri

 REİS AKADEMİ EĞİTİM VE TANITIM EKİBİ, son kullanıcılara yönelik eğitim ve tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

Ocak ve Şubat aylarında; İstanbul’da Altınay Robot, Mutlu Akü, Aras Gıda, Çalık Enerji, Enerjisa, Mengi Yay Yat İmalat, Yonca Onuk Tersanesi, TOGG başta olmak üzere 122, Bursa’da Nestle ve Sütaş olmak üzere 2, Kocaeli’nde BASF, Alarko, Gezer, Aromsa, Ülker, Procter & Gamble başta olmak üzere 118, Kırklareli’nde Şişecam, Zorlu, Mondi, Trakya Döküm, Sanofi İlaç, Efes Pilsen, Algida ve Modern Karton başta olmak üzere 31, Tekirdağ’da Penti, Termoteknik, Hattat, Arçelik başta olmak üzere 51, Yalova’da Sefine Tersanesi, Beşiktaş Tersanesi ve Soytez Metal olarak 3, Bolu’da Bolçi, Barilla, Beypiliç başta olmak üzere 42 firma ziyaret edildi.

Ekibimiz bu ziyaretlerinde,  tanıtım aracımızda yer alan ürünleritanıttı. Genellikle fabrikaların bakım ve montaj ekipleri tarafından ziyaret edilen tanıtım aracımızdaki ürünlerden özellikle talep eden yetkililere, ürünlerle ilgili uygulama imkanı da sağlandı.

                                                                              *             *             *

Yukarıda genel bilgilerini verdiğimiz tarzda, sizlerden de gelebilecek talepler doğrultusunda, firmanız adına; son kullanıcı tanıtım etkinlikleri düzenlemeye hazırız.

                                                                              *             *             *

Yeni tanıtım aracımız fonksiyonel ve dikkat çekici iç ve dış düzenlemeleri ile başta Makita ve Makita Aksesuar Çeşitleri olmak üzere;Leica, BMI, Knipex, Gison, BeA, Turcoboor, Virax, Weller, Uni-T, Proxxon, MEA, MaxSafety,  Kipor ve Cora markalarına ait çeşitli ürünleri içermektedir.

Tanıtım aracımızın haricinde, halihazırda aktif durumda bulunan teşhir salonumuz ile siz değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımıza, planlı ve organize tanıtım etkinlikleri de düzenlenmeye devam ediyoruz.

Amacımız; siz değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımızın ürünlerimiz ile ilgili bilgi düzeylerinin arttırılması, tüm yıla yayılan bir fuar aktivitesi gibi çalışılarak etkin tanıtım çalışmaları gerçekleştirilmesidir.

Hedefimiz; tüm Türkiye genelinde ihtiyaç duyulan yerlerde ve ihtiyaç duyulan zamanlarda sizlere destek verebilmektir. Lütfen taleplerinizi bize iletiniz.

Güç kaynağımız; siz değerli bayilerimizin ve son kullanıcılarımızın, ürünlerimize gösterdiği ilgi ve güvendir.

Reis Akademi Eğitim ve Tanıtım Ekibimiz, gelecek aylarda da çalışmalarına devam edecektir.

 

 
 
Haberler Makaleler EditördenKünye Firma Kartvizitleri İletişim