logom
Reis Akademi İstanbul Reis Shop Toplantıları 2020

 Makita El Aletleri Teknik eğitimi için İstanbul ve yakın illerde bulunan bayilerimiz ve servislerimiz ile bir araya geldik.

 

Reis Akademi tarafından 29 Şubat 2020 ve07 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenen Teknik eğitim programı bayilerimiz ve servislerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Firmamız tarafından Makita Yılıilan edilen 2020 senesi içerisinde, marka ile ilgili daha etkin faaliyetler gerçekleştirecek olan firmamız, tanıtım ve eğitim organizasyonu olan Reis Akademi  bünyesinde, bayilerimizin satış personelleri ve servislerimizin ustalarını bir araya getirdi.

Şirketimiz eğitim salonu’nda gerçekleştirilen toplantılar sırasında; genel müdürümüz Bilbaşar Demircan, Satış ve Pazarlama Direktörümüz Yunus Saatçi ve Reis Akademi Eğitim ve Tanıtım şefimiz Sinan Aykut Beyler, katılımcıların davetimize teşrif etmeleri sebebiyle teşekkürlerini sundukları, toplantımızın önemi ve beklentilerimizi ifade eden birer konuşma gerçekleştirdiler.

Programın ilk bölümünde; Reis Makina ve Makita firmaları tanıtım videoları izlendi, Reis Akademi tanıtım ve eğitim etkinlikleri ile ilgili bir sunum gerçekleştirildi.

İkinci bölümde; sırasıyla Makita El Aletleri ürün yöneticisi Murat Erdem, Makita El Aletleri Aksesuar ürün yöneticisi Özgür Şener, Makita Bahçe Grubu ürün yöneticisi Gökhan Sözer ve Makita Temizlik Makinaları ürün yönetcisi Samet Çapan’ın  sunumlarıyla gerçekleşti. Sunumlarda sırasıyla; “ilgili Makita ürün gruplarının teknolojik üstünlükleri ve 2020 yılı yenilikleri” anlatıldı.

Son bölümde; satış sonrası hizmetler bölümü teknik destek yöneticimiz İlhan Biçici’nin sunumu gerçekleştirildi. Bu bölümde, garanti şartları, müşteri memnuniyeti ilkesi, servis süreçleri gibi konularda katılımcılar bilgilendirildi. Son olarak; tüm elektrikli ve akülü delici, kırıcı delici ve kırıcılarda “ilk bakım ücretsiz uygulaması” hakkında bilgi verildi. Buna göre; fatura tarihi itibariyle ilk 150 kullanım saati veya 3 ay içerisinde yapılacak ilk bakımlarda, kullanıcılardan ücret alınmayacağı bilgisi katılımcılar ile paylaşıldı.

Program; anket çalışması, teşhir salonunda yer alan ürünlerin incelenmesi, eğitim sertifikalarının verilmesi, hediyelerin takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona ermiştir.

Bu tür etkinliklerimizin, ilerleyen zamanlarda Anadolu İllerimizde de tekrarlanması, siz değerli bayilerimiz tarafında arzu edildiğinin bilincinde olarak, firma yönetimimizce de desteklenmekte olup, güncel koşullar değerlendirilecek ve uygun zamanlarda duyurulacaktır.

 
 
Haberler Makaleler EditördenKünye Firma Kartvizitleri İletişim