logom
Bayilerimiz ve Servislerimizle NG Afyon Güral Hotel'de Buluştuk.

Bayilerimiz ve Servislerimizle NG Afyon Güral Hotel’de Buluştuk.

Her yıl gerçekleştirdiğimiz tatil programımızı bu sene NG Afyon Güral Hotel’de gerçekleştirdik.

Türkiye genelinde faaliyet gösteren Reis Shop Bayilerimiz ve Reis Servislerimizle, Afyon Güral Hotel’de bir araya geldik. Reis Makina tarafından organize edilen program yoğun ilgi görürken dört gün olarak planlanan etkinlik boyunca bayiler, eğitici seminer ve toplantıların yanı sıra eğlenceli yarışmalarla zevkli günler geçirdiler.

Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Topçu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla gerçekleşen Gala gecesi programında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Topçu, “Ülkemiz 82 milyon insanıyla güçlü bir ülke, dinamik bir işgücüne sahip bu da bizleri her zaman ilerisi için ümitli kılıyor. Reis Makina ailesi olarak bizler ve sizler işimizi en iyi şekilde yapmak zorundayız. Hem ülkemizin gelişmesi için hem de firmalarımızın büyümesi için bir zorunluluk” olduğunu söyledi.

Genel Müdür Başar Demircan, programa katılan bayilere teşekkür ederek başladığı konuşmasına, önceki genel müdürden devraldığı görevi, yönetim, çalışma arkadaşları ve bayilerin desteğiyle daha ileriye taşımak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Reis Shop işbirliğinin geçmiş yıllarda olduğu gibi önümüzdeki dönemde de sektöre yön vereceğini belirten Demircan, Reis Makina olarak Makita, Knipex başta olmak üzere uluslararası birçok markanın ürünlerini ve tecrübelerini sektörle buluşturduklarını belirtti.

Demircan, “Bir yandan Türkiye’de üretim ve sanayinin gelişimine katkı sağlayacak profesyonel ürünleri sektörün beğenisine sunarken, diğer yandan daha fazla istihdam imkanları oluşturuyoruz. Milli üretimi desteklemek, yerli alımları arttırmak için projeler geliştiriyoruz. Üretim adına ilk adım olarak FULL marka Jeneratörleri 1000 kVA’ya kadar üretim yaparak ülke ekonomisine daha fazla fayda sağlamayı hedeflemekteyiz. Piyasa araştırması devam eden ihtiyaçlar doğrultusunda diğer marka ürünlerimizin de üretilmesi için altyapı çalışmasını yapıyor ve önümüzdeki dönemlerde üretim çeşitliliğini arttırmayı düşünüyoruz” dedi.

Reis Makine olarak, bu zamana dek birçok teknik eğitim organizasyonuna imza attıklarını, kurumsal bir ilke olarak, sektöre dönük akademik çalışmalar yaparak uzmanlarla bayilerini buluşturmayı öncelikli görev kabul ettiklerini belirtti.

Eğlence ve Yarışma

Ayrıca programda sportif eğlence amaçlı etkinlikler de vardı. Masa tenisi, langırt ve playstation yarışmaları misafirlerin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Tatilin son gecesi düzenlenen gala gecesinde misafirler için unutulmaz bir eğlence düzenlendi. Etkinliklerde başarı gösterenlere plaketleri, Reis Makina Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Topçu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Müdür tarafından takdim edildi. Gecede düzenlenen eğlenceli yarışmalarda misafirlere sorulan sorularla hediyeli bilgi yarışması düzenlendi. Hediye yarışmasında 1. olanlara çeşitli makita ürünleri hediye edildi.

 

 
 
Haberler Makaleler EditördenKünye Firma Kartvizitleri İletişim