logom
TÜRKİYE'DE ÜRETİLEN İLK LAMİNE SHİNGLE

Lamine ShingleYalıtım sektörünün güçlü kuruluşu BTM A.Ş., ürün yelpazesini genişletiyor. BTM, eğimli çatıların üstün kaplama malzemesi konumundaki asfalt shingle’ın çift katlı yeni modeli olan “Prestij Shingle” ile yenilikçi çizgisini sürdürüyor.

 


Çift katlı Prestij Shingle Türkiye'de üretilen ilk lamine shingle olma özelliği de taşıyor. Dayanımı ve estetik görünümüyle dikkat çeken Prestij Shingle, çift katlı yapısıyla kaplanmış olduğu çatıya gölgeli ve üç boyutlu mükemmel bir görünüm veriyor.

Lamine Shingle

Renkleri özenle seçilmiş uzun ömürlü granüllerle kaplanan yeni ürün, yapılara uyum sağlıyor. Uygulaması kolay, su geçirimsiz, her binaya uyumlu renkleri olan, dekoratif yapısıyla beklentileri karşılayan konturlu hatlara sahip, hafif ve çatılara yük getirmeyen Prestij Shingle, yüksek rüzgar dayanımı ve uzun ömrüyle tercih ediliyor. Prestij çift katlı shingle uygulaması standart tek kat shingle uygulamasıyla da benzerlik taşıyor. Ancak, Prestij kaplanmış çatı yüzeylerinin görüntüsü klasik shingle görüntüsüne göre daha üç boyutlu ve derinlikli olduğu için estetik açıdan çok daha doyurucu oluyor.


 
 
Haberler Makaleler EditördenKünye Firma Kartvizitleri İletişim