logom
ELEKTRİKLİ EL ALETLERİNDE BİR DÜNYA DEVİ MAKITA

Panoramik Müze

Geniş ürün yelpazesi ve kalitesiyle öne çıkan Makita markası, Türkiye pazarında 1992 yılından bu yana, Reis Makina distribütörlüğüyle yer alıyor. Reis Makina'nın güçlü kurumsal yapısı ve Türkiye'nin her bölgesine hitap eden satış ağıyla Makita, 2009 yılını yüksek satış trendiyle kapattı. Çoğu verinin eksiye gittiği geçtiğimiz yıl Makita'nın bu başarısı, güçlü distribütör avantajı olarak değerlendiriliyor.

Devamı için tıklayınız...


DÜNYANIN İKİNCİ TÜP GEÇİT PROJESİ

Abdülhamit Han, Tüp Geçit

Şu an yapımı devam eden tüp geçit projesinden, bir buçuk asra yakın zaman önce hazırlanmış bir Abdülhamit Han dönemi projesi bulunmaktadır.

Devamı için tıklayınız...


PANORAMA 1453 (MÜZE)

Panoramik Müze

Fetih'ten tam 555 yıl sonra, ister Sultan II. Mehmed'in ordusunda bir asker, ister bağımsız bir gözlemci veya yabancı bir gezgin olarak İstanbul'un Fethine Yeniden Tanık Olacaksınız...

Devamı için tıklayınız...


TÜRKİYE'DE ÜRETİLEN İLK LAMİNE SHİNGLE

Lamine Shingle

Yalıtım sektörünün güçlü kuruluşu BTM A.Ş., ürün yelpazesini genişletiyor. BTM, eğimli çatıların üstün kaplama malzemesi konumundaki asfalt shingle’ın çift katlı yeni modeli olan “Prestij Shingle” ile yenilikçi çizgisini sürdürüyor.

Devamı için tıklayınız...


REİS MAKİNA & KİPOR İŞBİRLİĞİ KRİZ SONRASI DAHA GÜÇLÜ

seffaf

Reis Makina enerji sektöründe güçlenerek yoluna devam ediyor. Kama By Reis jeneratörleriyle hızlı bir atılım içerisine giren Reis Makina her geçen gün jeneratör piyasasında pazar payını arttırıyor. Reis Servis yapılanması sayesinde ...

Devamı için tıklayınız...


SEKTÖRLER HAREKETLENİYOR

Selim Temurci

Pozitif değişim ve gelişim, insanların hayatlarında olduğu gibi, Kurumların yaşamların da hayati bir öneme sahiptir. Bu değişim ve gelişmeler Kurumlarımızı motivasyonu yüksek, canlı birer organizmaya dönüştürmektedir. Sektörümüzün kurumsal alt yapısının güçlendirilmesi ve Nalburiye Hırdavat sektörünün marka bilinirliğini özellikle profesyonel ürün kullanıcıların gözünde çok daha yüksek seviyelerde tutmayı kendisine prensip edinmiş bir Kurum olarak, yepyeni bir yayınla karşınızdayız.

Devamı için tıklayınız...


Farklı mekanlar, Farklı yapılar: Miniaturk

Selim Temurci

30 Haziran 2001 tarihinde temeli atılan Türkiye'nin ilk minyatür parkı olan Miniaturk, 02 Mayıs 2003 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından büyük bir törenle ziyarete açılmıştır.Devamı için tıklayınız...


Yapıda Şeffaf Beton (Litracon) Dönemi

seffaf

28 yaşında Macar bir mimar, Aron Losonczi tarafından keşfedilen Litracon, aslında ışık geçirgen beton. Optik fiber ve betondan oluşan malzeme, bloklar halinde yapılarda ve iç mekanlarda uygulanabiliyor. Meydana getirdiği sürreal ışık ve gölge oyunlarıyla beton olmaktan çıkıyor. Düşünülenin aksine gerçek beton kadar da dayanıklı.

Devamı için tıklayınız...


Windows 7 İle Yeni Bir Sayfa

Windows 7

1980’lerde başlayan MS Windows tarihçesi, Vista hayal kırıklığından sonra Windows 7 ile yeni bir sayfa açıyor.
Windows 7 piyasaya BETA olarak sunuldu ve kullanan herkesin ilk tepkisi hatta ilk cümlesi “XP’den hızlı, vista kadar çözümcü” oldu.

Devamı için tıklayınız...


 
 
Haberler Makaleler EditördenKünye Firma Kartvizitleri İletişim