logom
REİS SERVİS YAPILANMASINA START VERİLDİ

Ermak MakinaReis Makina 2009 yılı içerisinde Reis Servis yatırımıyla müşteri memnuniyeti açısından etkili bir atılım gerçekleştirdi. 9 ay gibi kısa bir sürede iki kat artan profesyonel servis sayısı, hummalı bir çalışma yapıldığını gösteriyor.

 

 

Reis Servisi; “iç ve dış görüntüsü, personel yapılanması ile tamamen kurumsal, temiz, düzenli, Reis Makina’nın bünyesinde bulunan markaların orijinal yedek parçalarını kullanan ve bu konuda istikrarlı çalışan, adı geçen markaların bakım ve onarımını yapabilecek kalitede yetkili servistir” şeklinde tanımlayan Reis Makina Genel Müdürü Dr. Selim Temurci, müşterilerinin Reis Makina ürünü satın Yapılanmasına Start Verildi aldıkları için kendilerini ayrıcalıklı hissettiklerini belirtti.

Ermak Makina

Reis Servis'lerde özellikle yedek parça bulunabilirliği ile tamir bakım hizmetinde kısa sürede kaliteli çözüm üretilmesi sayesinde bir katma değer oluşturularak “Hizmette özen, serviste güven” sloganı ile müşteri memnuniyetinin artırılması hedeflenmekte. Gerekli kurumsal şartları gerçekleştiren Ermak Makina, ilk Reis Servis olarak faaliyete geçti. Yapı-Yorum Bülteni’ne Reis Servisler hakkında açıklamalarda bulunan Reis Servis Direktörü Oğuz Torun, mevcut 280 yetkili servisin standartlarının kurumsal beklentilere göre planlandığını 2010 yılı içinde başta büyük iller olmak üzere farklı bölgelerdeki Reis Servis sayısının hızla artacağını belirtti.

Ermak Makina

 


 
 
Haberler Makaleler EditördenKünye Firma Kartvizitleri İletişim