logom
REİS SHOP BAYİLERİ ANTALYA’DA BULUŞTU…

Müsiad Fuar
REİS SHOP BAYİLERİ ANTALYA’DA BULUŞTU…

“İşbirliğimiz Reis Shop Toplantısı” için Türkiye’nin dört bir tarafında nalburiye ve hırdavat sektörlerinde hizmet veren Reis Shop Bayileri Antalya-Kemer’de bir araya geldi.IMG_2985

Reis Makina tarafından organize edilen ve Majesty Mirage Park Hotel’de 21 Ekim Perşembe günü başlayan faaliyet 4 gün süreyle devam etti.

IMG_2993

Türkiye genelinde faaliyet gösteren Reis Shop bayileri programa yoğun ilgi gösterdi. 2010 yılı verilerinin ve sektöre dair stratejik yaklaşımların değerlendirildiği faaliyete Reis Makina Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Topçu, Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan Topçu ve Ali Reis Topçu birlikte katıldılar.

IMG_3021

Reis Makina Genel Müdürü Dr. Selim Temurci, programa gösterilen ilginin kendilerini memnun ettiğini ifade ederek, Reis Makina-Reis Shop işbirliğinin nalburiye ve hırdavat sektörünün geleceğini belirleyecek bir yapılanma olduğunu vurguladı.

IMG_3347

IMG_3286

IMG_3342

Geleneksel pazarda ciddi bir markalaşma projesi olan Reis Shop Bayi Sistemi aynı zamanda bayilerle topluca yapılan seminerleri de içeriyor. Bu nedenle etkinlik kapsamında “Satış ve Pazarlama Süreçlerinde Markalaşmanın Önemi” başlığıyla bir seminer hazırlandı. Semineri bu konuda uzman yaklaşımlarıyla bilinen Dr. Şaban Kızıldağ verdi. Markalaşmanın ticari satış süreçlerinde sağladığı avantajları tek tek açıklayan Dr. Kızıldağ, Reis Makina’nın yaptığı bu türden faaliyetlerle sektöre ciddi katkılar sağladığını belirtti. Bayiler seminerden oldukça istifade ettiklerini ve bilgilendirici programların takipçisi olduklarını belirttiler.

IMG_3063

IMG_3080

Faaliyet kapsamında sportif ve eğlence amaçlı etkinlikler de yapıldı. Okçuluk, masa tenisi, futbol, dart, plaj voleybolu ve bowling yarışmalarına misafirlerin çoğu katıldı. Etkinliklerde başarı gösterenlere madalyaları Reis Makina Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından takıldı.

Dr.-.Selim-Temurci“İş Birliğimiz Reis Shop Toplantısı” programın 3. gününde Cumartesi saat:10.00’da gerçekleştirildi. İş toplantısı olarak tasarlanan bölümde Reis Makina Genel Müdürü Dr. Selim Temurci, istikrarlı ve büyüyen bir ekonominin, nalburiye ve hırdavat sektörü için önemini vurgularken, sektörün kaliteli ürün, rasyonel fiyat politikası ve maksimum müşteri memnuniyeti ile çok daha karlı ve başarılı bir biçimde büyüyebileceğini ifade etti. Dr. Temurci sonrası kürsüye gelen Reis Makina Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Topçu, tüm bayilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

IMG_3590

İş toplantısı sonrası Reis Makina’nın önemli markalarına ait yeni ürünler ve bu ürünlere ait yeni stantlar bayilere tanıtıldı. Makita, Kama By Reis, Welder, Knipex, Proxxon, Dolmar, Leica, Big Five ve Wiha markalarının yeni ürünlerini bayi sahipleri detaylı inceleme fırsatı buldular. Reis Makina Marka Yöneticileriyle yapılan ürün lansmanı oldukça verimli geçti. İlk defa sergilenen ürün demoları da programın bir başka faaliyetiydi. Makita marka ürünlerin demoları bayilerin en fazla ilgisini çeken teşhir aktivitesi oldu.

IMG_4267

IMG_4338

Organizasyonun gala gecesi görülmeye değerdi. Türkülerle sahne alan sanatçı Turgay Başyayla katılımcılara Anadolu esintisinde bir program yaşattı. Program sonunda cazip hediyelerden oluşan çekiliş sonrası talihli bayilere hediyeleri verildi. Dolu dolu geçen Reis Makina faaliyetleri Majesty Mirage Park Hotelde sona erdi.

IMG_4007

IMG_3114

IMG_3172

IMG_4353


 
 
Haberler Makaleler EditördenKünye Firma Kartvizitleri İletişim